ינון וטשר – מנהל ערוץ - NetApp

"טרוור, אין ספק שהצלחת הטיול טמונה בך.  לפי דעתי, אתה ללא ספק המדריך הטוב ביותר שאי פעם היה לנו!"

״ חברת NetApp התקשרה עם I’m|Possible על מנת שתארגן עבורנו טיול לצפון איטליה כפרס הגדול בתחרות המכירות השנתית שלנו בה זוכים עשרת השותפים המובילים בישראל.  ההנאה שלהם בטיול הייתה קריטית עבורנו.  טרוור, אין ספק שהצלחת הטיול טמונה בך.  לפי דעתי, אתה ללא ספק המדריך הטוב ביותר שאי פעם היה לנו!  האווירה החמה שיצרת, בשילוב עם האופי הידידותי והרגוע שלך, הפכו את החוויה כולה למושלמת״.

ינון וטשר

מנהל ערוץ

 NetApp

www.netapp.com

image alt

ערן צחבינשטוק-זקלר ושות'
 

"טרוור ליווה והדריך אותנו בתשומת לב רבה, עם המון ידע והומור תוך שסיפק לנו את כל מה שהבטיח ואף יותר״.

״ בכל שנה, אנו מפנקים את העובדים שלנו בטיול מיוחד כדי להודות להם על העבודה הקשה שלהם, ליצור רוח של עבודת צוות ושיתוף פעולה ולחזק את תחושת השייכות שלהם למשרד עורכי הדין שלנו.  עובדי המשרד שלנו זוכרים את הטיול לרומא עם טרוור עד היום כאחד החוויות הטובות ביותר שלנו. טרוור ליווה והדריך אותנו בתשומת לב רבה, עם המון ידע והומור תוך שסיפק לנו את כל מה שהבטיח ואף יותר ״.

ערן צח, עו"ד ושותף

בינשטוק-זקלר ושות'

www.w-z.co.il

image alt

דמיאן מילטברג – דירקטור, מנהלי מכירות וזכיינים | תדיראן אנרגיה

״ בשנת 2016, הזמנו ספקים וזכיינים מובילים לטיול התמריץ השנתי שלנו לאיטליה.  המטרה הייתה להראות להם את הערכתנו הכנה על המאמצים שלהם וכן לחזק את הקשרים הטובים בינינו ולבסס את הנאמנות שלהם.  אני יכול לומר בוודאות שהיעדים האלה הושגו.  הסוכנים חזרו מהטיול באקסטזה לאחר שנהנו והביעו שביעות רצון מהיותם חלק ממשפחת תדיראן.  אין ספק שטרוור ואריק תמיד יהיה הבחירה הטבעית בכל טיול לאיטליה ״.

image alt

ד"ר מירי דרסלר,מנהלת, מרכז מורים ארצי למדע וטכנולוגיה,אוניברסיטת תל אביב

"הידע הנרחב וההתלהבות של טרוור מוכיחה שהוא ללא ספק חי ונושם את איטליה."

״ברצוני לשבח את טרוור גלאור על האופן היוצא מן הכלל בו הדריך אותנו באזור פוגליה באיטליה.  הידע הנרחב וההתלהבות של טרוור מוכיחה שהוא ללא ספק חי ונושם את איטליה.  הוא היה קשוב לצורכי המשתתפים, פתר בעיות בנוחות וללא לחץ ופשוט היה אהוב על כולם ״.

ד"ר מירי דרסלר, 

מנהלת מרכז מורים ארצי למדע וטכנולוגיה, אוניברסיטת תל אביב:

image alt

מר קאר שובהומוי אשוטוש – קבוצת ורינט, הודו

״ איני מודה לך, כי ׳תודה׳ משמע סיום, אך כולנו מאמינים כי זוהי רק ההתחלה של מערכת יחסים מופלאה.  הידע הנרחב שלך והמאמץ האינסופי ללמוד עוד על איטליה הופכים את החוויה למעניינת ביותר עבור תיירים כמונו.  יש לי רק מילה אחת עבורכם – אתם לא הכי טובים, אתם "הכי אדירים."  המשיכו להעשיר תיירים כמונו ולספק לנו את אחת המתנות הטובות בחיים: זיכרונות.  אתם מתוקים כמו ג'לאטו, חריפים כמו פסטו ורעננים כמו לימונצ'לו – איכויות שמבטיחות את המשך הקשר בינינו.

באהבה רבה,

משפחת ורינט

image alt

בן ט. (טרשת נפוצה)

"אני מבין כעת שהשמיים  אינם הגבול ושאני יכול לעשות הכול ״.

״ היכולות הפיזיות שלי החלו להתדרדר לאחר שלקיתי בטרשת נפוצה וכך החלו לדעוך גם התקוות והחלומות שלי.  מעולם לא האמנתי שיגיע יום בו אוכל לממש את חלום הנסיעה לספארי בקניה.  מאז אותו טיול עם טרוור, התחלתי שוב להרגיש, להיות עצמי.  להבין שהשמיים אינם הגבול ושאני יכול לעשות הכול - על אף הנכות שלי או אולי אפילו בגללה!״.


תומר פלאטו – מנהל מכירות ארצי | אלבר

״ בשנת 2015, יצאנו לטיול בלתי נשכח לאמיליה-רומניה באיטליה, בהדרכת טרוור גלאור.  מטרת הטיול הייתה להודות ללקוחות הנאמנים שלנו בתחום הליסינג לרכב, כך שבאופן טבעי ביקרנו במפעלי פרארי, למבורגיני ועוד.  רצינו גם חוויה שהיא ייחודית ובלתי נשכחת כמו המותג שלנו. והניסיון והידע העצום של טרוור בכל האטרקציות המקומיות היו חלק בלתי נפרד מהצלחת הטיול.  אין ספק שהחוויות שלנו בטיול, אשר תוכננו בהתאמה אישית, יישארו איתנו למשך שנים רבות ״.

image alt

זוהר דרומר

 "מדריך טיולים מדהים שמטרתו העיקרית הייתה לגרום למטייל להרגיש בעל ערך ונכון לכל אתגר."

לאחותי התאומה ולי, שתינו נכות, היו חששות בעניין הטיול באיטליה, אבל טרוור והצוות המדהים שלו מצאו פתרון לכול – הצלחתי אפילו לטפס למגדל פיזה.  הייתה לאחותי ולי הזדמנות של פעם בחיים להתחבר ואני מרגישה ברת-מזל על שהייתי נתונה בידיו של מדריך טיולים מדהים שמטרתו העיקרית הייתה לגרום למטייל להרגיש בעל ערך ונכון לכל אתגר.


בן אורקין

"הטיול באיטליה חיזק בי את הנחישות להשיג את היעדים ולימד אותי שאני יכול לנצח על אף כל מכשול שעומד בפניי."

״ הטיול שלי עם טרוור אפשר לי לממש כמה מחלומות חיי.  החלום הפרוע ביותר שלי היה לנהוג במכונית כמו בסרטי "מהיר ועצבני". ההפתעה המדהימה ביותר הייתה לנהוג בפרארי – לבד!  אני עדיין זוכר את תחושת הנהיגה... הטיול באיטליה חיזק בי את הנחישות להשיג את היעדים ולימד אותי שאני יכול לנצח כל מכשול שעומד בפניי.


ים גת

"הדרך הכי טובה לתאר את מה שטרוור עושה היא שליחות קדושה."

״ אני בת 16.5 ואני סובלת משיתוק מוחין. לכן  אני מעבירה את רוב יומי כשאני בכיסא גלגלים חשמלי.  טיול לחו"ל עבורי כרוך בהמון אתגרים והיינו צריכים מישהו שיכול היה לחשוב על כל פרט קטן מראש.  טרוור ווידא שתהיה לנו חוויה מדהימה כמשפחה.  הרגשנו כולם כמו בני מלוכה, ללא דאגות ויכולנו רק ליהנות.  הדרך הכי טובה לתאר את מה שטרוור עושה היא ׳שליחות קדושה׳ ".


תאמו יעוץ חינם - התקשרו עוד היום!

USA: +1 201-450-9140

ITA: +39 069-762-9560

ISR: +972 585-950-756

אנו נתכנן טיול בהתאמה אישית שיבטיח, שיתגמל ויניע את האנשים המוערכים בארגון שלכם.

כמובן שאנו נעשה זאת תוך התחשבות בתקציב, ביעדים ובעורכים שלכם, 

לאחר שנים רבות של ניסיון בתכנון חוויות תמריץ, אנו יודעים כיצד לנתח את הצרכים והאופי של החברה שלכם ולהציע לכם את פתרונות התמריץ הטובים ביותר הקיימים כיום בשוק.

תאמו יעוץ חינם - במערכת אונליין לקביעת פגישות 

לחצו כאן לכניסה למערכת ללא התחייבות וללא עלות!


תכנית שותפים I'M|POSSIBLE
אם אתם מפעילי סיורים, סוכנות נסיעות או חברת ניהול תיירות, שותפות עם I’m-possible משמעה רווחים ללא כאב הראש.  החוויות המותאמות שלנו תמלאנה את כל דרישות הלקוחות שלכם ותבטחנה שביעות רצון והתעניינות חוזרת, פעם אחר פעם
image alt
x

#{title}

#{text}

#{price}