טיולי חברות באירופה – סמל סטטוס
 

אי.אר מרקטינג בע"מ טרוור  מארגנת ומפקחת על הפקת טיול לאירופה, טיול חברות באירופה, כולל מיתוג חברת הלקוח ותפעול ולוגיסטיקה של האירוע , מה שנקרא טיול חברות באירופה מא' ועד ת'.

לקוחות  אי.אר מרקטינג בע"מ טרוור  יעידו כי הם יודעים לפתור כמעט כל מצב לרבות אנשים בעלי מגבלה כזו או אחרת, כמו כן שיש תמורה מלאה כי טיול חברות באירופה זה הרבה יותר מסתם טיול באירופה.

"טרוור ליווה והדריך אותנו בתשומת לב רבה, עם המון ידע והומור תוך שסיפק לנו את כמה שהבטיח ואף יותר, בכל שנה אנו מפנקים את העובדים שלנו בטיול מיוחד כדי להודות להם על העבודה הקשה שלהם, ליצור רוח של עבודת צוות ושיתוף פעולה ולחזק את תחושת השייכות שלהם למשרד עורכי הדין שלנו. עובדי המשרד שלנו זוכרים את הטיול לרומא עם טרוור עד היום כאחד החוויות הטובות ביותר שלנו".

הסיורים של  אי.אר מרקטינג בע"מ טרוור  ייחודיים ולא חוזרים על עצמם על מנת שיוכלו ליצור חוויה ייחודית ואידאלית עבור כל חברה מחדש, כמו שכל אדם הוא שונה אחד מהשני, כך חברות שונות מאד לאחד וה- DNA  שלהם אחר.

כל מה שהם צריכים זה להכיר אתכם ואת הצוותים שלכם ולגלות מי אתם ומה חשוב לכם להדגיש ומה פחות.

ברגע שיש לנו את כל המידע הזה אנחנו מתחילים לתכנן, טיול לאירופה, טיול חברות באירופה, כשהדבר הכי חשוב לנו זה לדאוג לכך שהעובדים שלכם יבינו כמה השקעתם בהם, ויקבלו את הרושם שלא היו יכולים להגיע למקום ולחוויות הללו לבד.

טיול חברות באירופה זו חוויה שלא יפסיקו לדבר עליה במשרד, לא יפסיקו לחלוק את אותן תחושות שהרגישו כמו מלכים, לא היו צריכים לעשות כלום, הכל היה מוכן ומזומן עבורם, עד הפרטים הקטנים.

טיול לאירופה באיזה מדינות שנמצא לנכון לשלב את החברה שלך, לכל מדינה סיפור משלה, איכויות משלה, ומשהו אחד שבולט בה במיוחד, ממש כמו החברה שלך.

טיול לאירופה יהיה תחילת המסלול של העובדים שלך להגיע לכל היעדים שתבקש עד לשנה הבאה.

טיול חברות באירופה נכון והכסף לא יפסיק להגיע - צרו אתנו קשר טלפוני +972 585-950-756

לעריכת הטקסט לחצו כאן
x

#{title}

#{text}

#{price}