לעריכת הטקסט לחצו כאן

טיולים מאורגנים לאיטליה – לטרוף את הטיול
 

טיול מאורגן פעם נחשב לדרך היחידה לצאת את הארץ, כאילו העולם הגדול מפחיד וכדאי שמישהו יכוון אותנו, גם לא היו נוסעים כמעט לחו"ל אז טיולים מאורגנים לאיטליה ?

למה טיול מאורגן?

·         כל התכנון בלי יוצא מן הכלל, מישהו אחר עושה - אי.אר מרקטינג בע"מ טרוור

·         מגיעים למקומות שלא היינו יודעים עליהם אם לא היו לוקחים אותנו - אי.אר מרקטינג בע"מ טרוור

·         זה הכי נוח בעולם - אי.אר מרקטינג בע"מ טרוור

·         הסברים והדרכות במקומות מדהימים - אי.אר מרקטינג בע"מ טרוור

·         ראש שקט בכל המובנים - אי.אר מרקטינג בע"מ טרוור

התחלתם לקלוט את העניין?

אז עכשיו נלך צעד אחד קדימה, טיולים לצפון איטליה מאורגן, משהו אחר, לא הרגיל שכולם מכירים, לא נוסעים לרומא, טיולים לצפון איטליה, איפה שיש אגמים, איפה שיש טבע ועיר.

קרנבלים מדהימים בצפון איטליה זה משהו שלא הולך ברגל, תחפושות משוגעות, מסכות אניגמטיות, מטיילים באזורים קסומים דרך אגמים פיוטיים ופוגשים אנשים עממיים שיכבדו אותנו בנוכחותם ובמאכליהם.

אנו נטעם את מאכלי צפון איטליה ונתענג על צבעוניות הצלחות וההשקעה האיטלקית המתקתקה

נבקר בעיירות קסומות של ימי הבינים עם התלבושות והאווירה המדהימה ששוקקת בעיר. ריקודים ברחובות אל תוך הלילה וריח גלידה לצד חומת האבן לצד הרחובות.

עכשיו נשאל למה אי.אר מרקטינג בע"מ טרוור?

ידע – ידע מעמיק בהיסטוריה , בתרבות ובאורח החיים האיטלקי – בעל חשיבות רבה כשמטיילים במקום שלא מכירים ורוצים לחוות את המקום כמו המקומיים, מעבר לכל הציפיות

גיוון – התאמה אישית לקבוצות או לחברות בהתאם ל DNA שלהם, כל חברה או קבוצה בעלת אופי מסוים, בעלת צרכים מיוחדים ובעלת הומור ושפה אישית.

אי.אר מרקטינג בע"מ טרוור, מציעה לכם חבילה תפורה אישית לכם, מה שנקרא טיילור מייד. החלפיה מותאמת לאדם.

שירות – שירות אישי, ייחודי, מחבק ומשפחתי, טיולים מאורגנים לאיטליה מצריכים יחס אישי ומחבק, הטיולים מאד מקרבים וחברותיים, המשתתפים מוציאים עצמם צריכים לסמוך על המדריך ולתת לו להוביל אותם, החל מתחושות הטעם דרך טיולים רגליים ועד להיסטוריה של העם האיטלקי לדורותיו.

צרו אתנו קשר טלפוני +972 585-950-756

x

#{title}

#{text}

#{price}