טיולים מאורגנים בארץ לחברות

טיולים מאורגנים בארץ לחברות זו התמחות לא קטנה שצריכה חברה שיהיה לה, כולם מרגישים שאם הם מתכננים טיול במדינה בה הם חיים, אז אין סיבה לקחת חברה לתכנון הטיול, שכן מי לא מכיר או היה כבר בכל במקומות שיש במדינה שלנו.

אז תרשו לנו לפוצץ לכם את הבלון, אנחנו באי.אר מרקטינג בע"מ טרוור מכירים כל פיסת ארץ במדינה שלנו, כל סיפור שיכול להפוך טיול לזיכרון, כל סמטה קטנה שאף אחד לא ידע על קיומה והכי חשוב יש מישהו שלוקח אחריות על הכל.

החל מתכנון הטיול מותאם לאופי החברה, טיולים מאורגנים בארץ לחברות, לפני הכל תערך פגישה מקדימה עם האחראים  על הוצאת הטיול בחברה, זה הכרחי מאד כשמזמינים טיולים מאורגנים בארץ לחברות, להבין מול מי אנחנו עומדים, מה הלך הרוח בחברה והכי חשוב מה המסר שצריך לעבור בטיול.

טיולים מאורגנים לחברות יכול להתמקד לפי אזור בארץ, צפון, מרכז או דרום, כשלכל אחד מהם אופי אחר לגמרי.

טיולים מאורגנים בארץ יכול להיות עם קונספט מסוים, לדוגמא טיולים מאורגנים לחברות קולינריים, מה שיכול לאפשר טיול מצפון ועד דרום בעקבות אוכל.

טיולים מאורגנים בארץ לחברות יכול להיות בקונספט מוזיקלי, או היסטורי.

אי.אר מרקטינג בע"מ טרוור מתמחים – טיולים מאורגנים בארץ לחברות/ טיולים מאורגנים לחברות/טיולים מאורגנים בארץ.

למה אי.אר מרקטינג בע"מ טרוור?

ידע – ידע מעמיק בהיסטורית ארץ ישראל, דבר חשוב מאד כשמטיילים במקום שלא מכירים ורוצים לחוות את המקום כמו המקומיים, מעבר לכל הציפיות, כן בישראל יש המון אזוריים לא ישראלים ומאד אטרקטיביים.

גיוון – התאמה אישית לקבוצות או לחברות בהתאם ל DNA שלהם, כל חברה או קבוצה בעלת אופי מסוים, בעלת צרכים מיוחדים ובעלת הומור ושפה אישית.

שירות ומחירים – שירות אישי, ייחודי, מחבק ומשפחתי, טיולים מאורגנים בארץ לבלות ולהתחכך במקומות הכי פיראטים שיש לארץ להציע במחירים חסרי תקדים.

טיולים מאורגנים בארץ לחברות על ידי חברת אי.אר מרקטינג בע"מ טרוור, יגרמו לעובדים שלכם להרגיש לא רק שהן נסעו לחו"ל, אלא שהם גרים בחו"ל.

צרו אתנו קשר טלפוני +972 585-950-756

לעריכת הטקסט לחצו כאן
x

#{title}

#{text}

#{price}