לעריכת הטקסט לחצ

חברת טיולים לאיטליה – חייבים מומחים

 

לקחת את כל החברה לטיול, זה לא משהו שכולם עושים, בטח לא טיול בחול, ואם כבר חול אז הכי קל בטן גב.

אז מה אם תרצו ללכת בגדול, לקחת את העובדים שלכם לטיול באיטליה, לאכול את האוכל הכי טוב, לישון במקומות הכי יפים ולרצות לעבור לגור שם אחרי הסיורים וההדרכה.

חברת טיולים לאיטליה זה בהתמחות של אי.אר מרקטינג בע"מ טרוור, תכנון מא' עד ת', מרגע הגעה לשדה תעופה דרך בתי המלון בכל עיר שנבקר ועד הקולוסאום כאילו הוא חיי ממש עכשיו.

חברות טיולים לאיטליה מתמקצעות בדיוק במדינה שתרצו לגעת בה ולדעת הכל עליה .

לא סתם לקוחות כותבים עלינו, בשבחנו ובעיקר בהתמקצעות שלנו באיטליה, כי חברת טיולים לאיטליה לא מפספסת שום דבר בדרך

"בשנת 2016 הזמנו ספקים וזכיינים מובילים לטיול התמריץ השנתי שלנו לאיטליה. המטרה היתה להראות להם את הערכתנו הכנה על המאמצים שלהם וכן לחזק את הקשרים הטובים בינינו ולבסיס את הנאמנות שלהם.

אני יכול לומר בוודאות שהיעדים האלה הושגו, הסוכנים חזרו מהטיול באקסטזה לאחר שנהנו והביעו את שביעות רצון מהיותם חלק ממשפחת תדיראן. אין ספק שטרוור ואריק תמיד יהיה הבחירה הטבעית בכל טיול לאיטליה"

חברות טיולים באיטליה מציעות הרבה דברים שאנחנו מניחים שיכולים להתאים לחלק מהאנשים, חברת טיולים לאיטליה העונה לשם אי.אר מרקטינג בע"מ טרוור מתאימה את עצמה לכל העובדים ומחפשת את המכנה המשותף הכי גדול בכדי שכולם יהיו מרוצים.

מכנה משותף יכול להיות סביב דרגת קושי גופני, סגנון מאכלים, טיולי קניות או קולינריה, יכולה להיות סביב מוזאונים ותרבות.

אי.אר מרקטינג בע"מ טרוור תתאים את אופי הטיול לאופי החברה, כי כמו שלא כל חברה בהכרח תתאים לכל אדם, כך גם איטליה, אלא אם נתאים אותה ונעטוף אותה בדיוק במה שיתבקש.

 חברות טיולים לאיטליה ו אי.אר מרקטינג בע"מ טרוור בפרט מזמינות אתכם מנהלי משאבי אנוש או מנכלים לתכנן את הנופש החברתי או טיול התמריץ בצורה הכי מקצועית שיש לעובדים הכי מקצועים שיש, כי עובדים מרגישים מתי משקיעים בהם וגם מסמנים לצאת מידי חובה

צרו אתנו קשר טלפוני +972 585-950-756

כי עכשיו זה הרבה יותר מקצועי

ו כאן
x

#{title}

#{text}

#{price}