I'M|POSSIBLE

I’m|Possible הנה חברה עולמית המתמחה בהפקת נסיעות תמריץ ואשר מתמחה ביצירת חוויות ממותגות עבור לקוחותיה.  אנו מתמקדים בהפקת טיולי תמריץ וסיורים יצירתיים, בארגון, לוגיסטיקה ובביצוע. 
אנו מלווים את לקוחותינו מהפגישה הראשונה בזיהוי הצרכים המדויקים, פיתוח קונספט ותוכנית לסיור; פיקוח על הפקת הטיול, לרבות מיתוג חברת הלקוח ותפעול ולוגיסטיקה במקום, טיפול בכל ההזמנות וביצוע מלא של משימות בזמן אמת.  בנוסף, אנו מתלווים באופן אישי לרוב הקבוצות.

כפי שתוכלו לראות בעדויות הלקוחות שלנו - אנו יודעים לפתור כמעט כל מצב לרבות אנשים בעלי מגבלה כזו או אחרת.

בפחות מילים: אנו נותנים פתרון חווייתי ״מקצה לקצה״ .

טרוור גלאור,
מייסד משותף ומנכ"ל  I’m|Possible

כמנהל DMC (ניהול יעדים) ומומחה הפעלת סיורי תמריץ, לטרוור למעלה מ-15 שנות ניסיון ביצירת תכניות ייחודיות המותאמות לצורכי הלקוחות,
לרבות תכנון וביצוע לוחות זמנים מורכבים ויצירת שילובים מיוחדים לסיורים ואתרים.

בהיותו מדריך טיולים דובר איטלקית, לטרוור ידע נרחב וניסיון של יותר מ- 15 שנים בהדרכת סיורים באיטליה בקבוצות עסקיות גדולות וקבוצות קטנות ואינטימיות. 
הוא משקיע תשומת לב רבה לפרטים ומפגין גישה סבלנית ושירותית לפתרון כלל המצבים האפשריים. כל אלה מובילים לתוצאות הטובות ביותר בכל טיול ולדירוג עקבי גבוה במונחים של שביעות רצון הלקוחות.

trevor@im-possible.life

USA: +1 201-450-9140
ITA: +39 069-762-9560
ISR: +972 585-950-756


דניאל כהן,
דירקטור, פיתוח עסקי ותפעול ארה"ב ובריטניה

דניאל מת על כובעים!

הוא מטייל בעולם מגיל צעיר, חיבר שני ספרי תיירות, כתב, ביים והפיק תוכניות דוקומנטריות מובילות בנושא טבע, תרבות, היסטוריה וארכיאולוגיה עבור ערוצי נשיונל ג'יאוגרפיק, דיסקברי, BBC, NHK ועוד ויש לו ניסיון מוכח כמשווק מותגים.

למעשה, באמת יש לו אוסף כובעים.  הכובעים המועדפים עליו מגיעים מה-East Africa Flying Club בקניה, Seminole’s Billie Swamp Safari בפלורידה ופרויקט Water for All באנגולה.

דניאל מנהל כעת את דסק בריטניה ואירלנד בחברה.

daniel@im-possible.life

GBR +44 203-769-6719


אדוארדו (אדו) סגאטו,
עוזר סיורים/מתאם אקולוגי

אדוארדו, יליד איטליה, ממנף את הניסיון הנרחב שלו בניהול אירועים, חדשנות וביצועים כדי לוודא שכל אירוע I’M|POSSIBLE מתקיים בצורה חלקה. אדוארדו מטפל בהיבטים לוגיסטיים רבים בכל טיול, תוך שהוא מקיים ביקור מקדים באתר על מנת לארגן את הטיול ואת ההפקות לפני הגעת האורחים.   החשיבה המהירה והיצירתית שלו מוכנה תמיד, והיכולת שלו להתחבר לאורחים באופן מיידי הופכת אותו לנכס אמתי לצוות.  בנוסף לעבודתו עם I’M|POSSIBLE בשבע השנים האחרונות, אדוארדו היה שותף בתכנון טיולים והקמת קייטנות קיץ ביותר מ-15 מדינות באירופה ובמזרח התיכון.
 

אנריקה (קיקה) ספאצ'ה,
עוזר סיורים/מתאם אקולוגי

אנריקה ספאצ'ה הוא אחד מכלי הנשק הסודיים של I’m|Possible.  הוא מטפל במספר תחומי לוגיסטיקה קריטיים, לרבות הכנות לפני צ'ק אין, רכישת כרטיסים ברגע האחרון, תיאום מסעדות ואולמות ועוד...  כאיטלקי מקסים וכמוסיקאי מוכשר, אנריקה מוכן תמיד לבדר את האורחים ולאפשר להם לחוות את איטליה ברמה רב חושית.  בנוסף לעבודתו עם I’M|POSSIBLE, אנריקה הוא מייסד משותף של Officine Tesla, מלכ"ר המשלב מוזיקה, חדשנות וחינוך ומעודד מפגשים בינלאומיים בין אנשים מכל הגילאים.


תאמו יעוץ חינם - התקשרו עוד היום!

USA: +1 201-450-9140

ITA: +39 069-762-9560

ISR: +972 585-950-756

אנו נתכנן טיול בהתאמה אישית שיבטיח, שיתגמל ויניע את האנשים המוערכים בארגון שלכם.

כמובן שאנו נעשה זאת תוך התחשבות בתקציב, ביעדים ובעורכים שלכם, 

לאחר שנים רבות של ניסיון בתכנון חוויות תמריץ, אנו יודעים כיצד לנתח את הצרכים והאופי של החברה שלכם ולהציע לכם את פתרונות התמריץ הטובים ביותר הקיימים כיום בשוק.

תאמו יעוץ חינם - במערכת אונליין לקביעת פגישות 

לחצו כאן לכניסה למערכת ללא התחייבות וללא עלות!


תכנית שותפים I'M|POSSIBLE
אם אתם מפעילי סיורים, סוכנות נסיעות או חברת ניהול תיירות, שותפות עם I’m-possible משמעה רווחים ללא כאב הראש.  החוויות המותאמות שלנו תמלאנה את כל דרישות הלקוחות שלכם ותבטחנה שביעות רצון והתעניינות חוזרת, פעם אחר פעם

image alt
x

#{title}

#{text}

#{price}